הסעות עובדים

עמוד הביתהזמנת נסיעות / הסעות עובדים


הסעות קבועות לעובדים

אתם מנהלים משרד גדול שיש בו הרבה עובדים ואתם רוצים להקל על העובדים את ההגעה היום יומית לעבודה? אם כך, כדאי שתשקלו  להזמין שירותי הסעות קבועות, כי עם שירותי הסעות יהיה לעובדים שלכם הרבה יותר נוח. במקום שכל אחד מהעובדים שלכם יגיע ברכב הפרטי שלו ובמקום שיהיה עליכם לדאוג למספיק חניה לכולם, תוכלו  להזמין את שירותי ההסעה הטובים ביותר שיש וזה יהיה הרבה יותר נוח לכולם. אומנם זה נכון שלא כל העובדים שלכם ישתמשו בשירות הזה, אך אם תעשו חישוב ותזמינו בדיוק את מספר האוטובוסים או המיניבוסים הדרושים לכם, העובדים יעשו בכך שימוש ויהיה להם יותר נעים לבוא כל יום לעבודה.

 

הסעות מרוכזות חוסכות כסף

בדרך כלל כשמדברים על משרדים גדולים או מפעלים יש צורך לקנות רכבים מטעם החברה לכל אחד מהעובדים או לפחות למנהלים. מדובר על הוצאה כלכלית שלא תמיד קל להתמודד איתה והרבה פעמים היא מכבידה, ולכן כדאי שתכירו את שיטת ההסעות הקבועות. עם הסעות אתם יכולים לחסוך לחברה שלכם את קניית אותם רכבים לכל אחד מהעובדים, מה שאומר שזה יוכל להיות משתלם גם מבחינה כלכלית. בנוסף לכל אלה, עובדים שלא צריכים לנהוג שעות ולעמוד בפקקים כדי להגיע לעבודה הם עובדים הרבה יותר מרוצים, ולכן כדאי לקחת בחשבון את האפשרות של הזמנת שירותי הסעות.

 

הסעות בטוחות

עוד דבר שצריך לקחת בחשבון כשרוצים להזמין שירותי הסעות, זה שהרבה פעמים הסעות יכולות להיות גם יותר בטיחותיות עבור העובדים. כלומר, במקום שהעובדים שלכם יתיישבו מול ההגה לנהוג אחרי יום עבודה ארוך ולא יהיו מספיק מרוכזים בנהיגה, מישהו אחר יוכל לעשות את זה עבורם והם יוכלו פשוט לנוח. כל מה שאתם צריכים לעשות כדי שזה ייצא לפועל הוא לפנות אל חברת אגד תעבורה, כי מחברה זו תוכלו לקבל את שירותי ההסעות הטובים ביותר שיש. עם אגד תעבורה אתם יכולים להיות בטוחים בכך שהעובדים שלכם נמצאים בידיים טובות, וזה בכלל לא משנה אם מדובר על הסעה חד פעמים או על ההסעות הקבועות.

להצעה מעניינת ואטרקטיבית צרו עמנו קשר בטלפון 5657*|טופס מקוון:

עוד מאגד תעבורה