הסעות לנתבג

עמוד הביתהזמנת נסיעות / הסעות לנתב"ג


יש טיסה? הצעה, קחו הסעה!

הטיסה שלכם היא איפשהו בשעות הקטנות של הלילה. סיימתם לארוז, התארגנתם ואתם מותשים. לילה, שקט סביב וכולם ישנים. אתם שוקלים אם ללכת לישון בעצמכם אבל מבינים שאין סיכוי שתצליחו להתעורר בזמן. עם כל העייפות הזו אתם גם צריכים לנהוג, למצוא חניה בשדה, לשלם כמובן על החניה. לגרור את כל התיקים שלכם עד לכניסה או עד שתמצאו עגלה פנויה וכל זה לבד. אז זהו, זה לא חייב להיות הסיפור!!

לא משנה מה הסיבה בגללה אתם טסים, אם זו טיסת עסקים, תיירות או ביקור חולים טיסות הן עסק מעייף. גם אם אתם מאוד מתרגשים מהטיסה או שכבר התרגלתם ואתם מאלו שחיים על המטוס, ההתארגנות לטיסה, ההגעה לשדה, הבידוק וההמתנה הם הכרח בלתי נמנע. אז למה שלא ננסה להקל על עצמנו קצת עם כל הלחץ הזה?

הסעות לנתבג הן פתרון נפלא להפחית את הלחץ. פתרון זמין, קל והחשוב ביותר אמין להגיע בזמן לשדה. באמצעות הסעות לנתבג תוכלו לתכנן את הזמן שלכם טוב יותר. תוכלו לתזמן בדיוק מתי כדאי לצאת מהבית בכדי להגיע בזמן ואפילו ליהנות מכוס קפה או שופינג בשדה. תוכלו לנוח ולישון בדרך או סתם להרהר בשקט על מה שבא. הסעות לנתבג הן גם בטוחות יותר כי כך אתם לא חייבים לנהוג כשאתם עייפים. הסעות לנתבג יכולות לשמש אתכם גם בחזרה הביתה כשירות נוח וזמין להגיע כמה שיותר מהר ובביטחון הביתה. הסעות לנתב"ג מאפשרות גישה נוחה לשדה מאחר וההסעה עוצרת בשער הטיסה שלכם. כך לא תאלצו להסתובב עם המזוודות ולחפש את הכניסה. הנהגים בשירות אגד תעבורה הסעות לנתבג הם אדיבים, אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, נהגים מצוינים והם יעזרו לכם בכל מה שתצטרכו עד ההגעה לשדה. כלי הרכב של אגד תעבורה הסעות לנתבג הם מהחדישים, הנוחים והבטוחים שיש. תתאפשר לכם חווית נסיעה מקוררת בקיץ וחמימה בחורף עם מספיק מקום למטען שלכם וגם לכם להניח ראש ולהירגע.

נתב"ג משרת בין 15 ל 25 מיליון נוסעים בשנה. ב 2017 בלבד צפוי שיעברו קרוב ל 18 מיליון איש בשערי שדה התעופה. נתונים אלו הם חשובים ביותר להבין עד כמה שירותי ההסעות לנתבג מהוות תפקיד מרכזי בהפחתת תאונות דרכים, הפחתת כמות הרכבים על הכביש, בשמירה על הסביבה ובשמירה על ביטחונם ונוחיותם של הנוסעים. אז בפעם הבאה שאתם שואלים את עצמכם מה הדבר הנכון ביותר מבחינתכם לסידורי ההגעה לשדה וממנו, קחו אוויר, תנוחו רגע מהאריזות וצלצלו אלינו לאגד תעבורה. הסעות לנתבג הן הפתרון הנכון ביותר מבין כל שאר האפשרויות.

להצעה מעניינת ואטרקטיבית להסעות לנתבג צרו עמנו קשר בטלפון 5657*|טופס מקוון:

עוד מאגד תעבורה