הסעות לטיולים

עמוד הביתהזמנת נסיעות / הסעות לוטיולים


לטיול יצאנו – באוטובוס נסענו!

סיימתם מסלול טיול לא מעגלי, כי רציתם אתגרי. רציתם את ה- חוויה, את הטבעי. רציתם משהו שיהיה שווה את ההתארגנות המטורפת והריצה אחרי הילדים. מסלול כזה שנהנים ולא שוכחים. אז הנה אתם כאן מותשים ועכשיו מה? מחכים. למי? למה? לרכבים ולנהגים. מחכים ומחכים ומחכים... נשמע לכם מוכר? תגידו, לא נשבר? מה אם בפעם הבאה פשוט תתארגנו על הסעה?

אז זה לא משנה אם אתם חבורה של משפחות שמטיילות יחד או אם אתם חברה שמעוניינת להוציא את העובדים שלה לטיול, או אולי אתם מוסד ציבורי כמו בית ספר, הסעות לטיולים הן הפתרון הנוח ביותר, הבטוח ביותר והיעיל ביותר בשבילכם. הסעות לטיולים מאפשרות לכם ליהנות מטיול בטוח בדרכים ונוח.

הסעות לטיולים הן בטוחות יותר מאחר וחוסכות לכם את הצורך לנהוג בנסיעות ארוכות כשאתם עייפים, אחרי מאמץ פיזי. הן גם חוסכות בזמן ההתארגנות ובצורך לחכות לרכבים של כולם במיוחד כשלא כולם יודעים את הדרך.

הסעות לטיולים הן נוחות יותר כי הן חוסכות בדלק, מאפשרות זמן פנוי לקבוצה להתחבר ולהתלכד בהווי החברתי והכי חשוב חוסכות לכם זמני המתנה ומאפשרות עמידה בזמנים.  אופן ההתניידות בטיול הוא מרכיב חשוב ביותר להצלחתו. קל וחומר אם מדובר קבוצה גדולה של מטיילים כמו תלמידי בית ספר או עובדי חברה. ואף על אחת כמה וכמה אם מדובר בטיול המצריך התניידות של ציוד כבד כמו אופניים אוהלים וכדומה. תחסכו לעצמכם הרבה זמן ואנרגיה אם מראש תחליטו להשקיע בהסעה מאורגנת לטיול שתאפשר לכולם להגיע יחד ליעד וליהנות מהטיול מבלי לחשוש מלאבד את הדרך או איך לסחוב את כל הציוד או מה הילדים יעשו בנסיעה כזו ארוכה.

הסעות לטיולים הן קונספט נהדר וחסכוני שיכול להוות את ההבדל בין טיול מוצלח לכזה מוצלח פחות. אז בפעם הבאה שאתם מתארגנים על נופש משפחות, טיול אתגרי בטבע, טיול בית ספר, טיול עובדי חברה או כל דבר כייפי שכזה זכרו שהסעות הן נוחות, יעילות, חסכוניות וזמינות. הן הפתרון המושלם לטיול המאורגן!

נוצר ע"י אגד תעבורה 18.4.17

עוד מאגד תעבורה